טיפולי שיניים בעיר בחולון

טיפולי שיניים בעיר בחולון

טיפולי שיניים

השיניים משרתות אותנו בלעיסה, חיתוך, דיבור, חיוך  ומראה כללי, וטיפול בהן כדי לשמור על רמה נאותה הוא חלק בלתי נפרד מהצרכים הבריאותיים של כל אדם בוגר וגם של ילדים.
בילדים מדובר בעיקר בטיפול בשיני החלב שעלולות לצמוח באופן לא תקין או להישבר, ולגבי מבוגרים מדובר בתחזוקה שוטפת וצחצוח נכון במטרה לשמור על בריאות השיניים ולהימנע מנשירה מוקדמת. טיפולי שיניים אינם זולים בדרך כלל ולכן פגיעה בשן תתבטא גם בכאב בכיס.
הטיפולים הפשוטים נחשבים טיפולי שימור הפה כמו סתימות וטיפולי שורש לעומת טיפולי שיקום הפה שנחשבים מסובכים יותר וכוללים השתלות שיניים, חיבור תותבות וכו'

מהם טיפולים משמרים?

טיפולי שיניים משמרים נועדו לשמור על תחזוקה שוטפת של השן. לשם ביצועם יש לקבוע כמובן תור ל מרפאת שיניים בחולון . טיפול ניקוי אבנית נעשה על ידי שיננית מוסמכת וטיפולי סתימת חריצים ייעשו על ידי רופא שיניים.
מטרת סתימת החריצים היא למנוע הידבקות חיידקים לשיניים.  בדיקה שגרתית פעם בחצי שנה תסייע לכם במניעת התפתחות עששת אשר גורמת לפגיעה חמורה במצב השיניים.
תדירות כזו תאפשר מעקב קבוע אחרי התפתחות המחלה, במידה שקיימת. טיפולים משמרים אחרים הם סתימות במקרה
של התפתחות עששת וחורים בשיניים ובמקרה חמור יותר גם טיפולי שורש שמטרתם להציל את השן ולמנוע התפשטות זיהומים לכיוון שיניים אחרות ולפגיעה בלסת.

 

מהם טיפולים אסתטיים?

טיפולים אסתטיים לא נועדו לפתור בעיה כירורגית אלא לשפר את מראה השיניים כדי שמראה פגום לא יעיב על הביטחון העצמי שלנו וקשרינו עם הסובבים אותנו.
טיפולים אסתטיים כוללים בין היתר הלבנת שיניים אשר נפגעו כתוצאה מכתמים שמקורם בעישון ושתיית יין. ההלבנה נעשית במספר דרכים במרפאה או בבית המטופל.
טיפולים אסתטיים אחרים הם ציפוי שיניים כדי למנוע מראה פגום.
הציפוי נעשה באמצעות שכבות דקות של אקריל או חרסינה אשר מודבקות לשן כדי להיפטר מהמראה הפגום. טיפול אחר נקרא איחוי והוא נועד לתיקון ליקויים קטנים כמו חלק חסר בשן או מילוי רווחים קטנים בין השיניים.

 

 

למידע על השתלות שיניים

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722