שיקום הפה בחולון

שיקום הפה בחולון

תחום רפואת השיניים המתייחס לתהליכי שיקום הפה הוא תחום אסתטי בעיקרו ומטרתו, בנוסף להחזרת הכשירות הפונקציונאלית בכל הנוגע לאכילה ולדיבור, היא לגרום לפציינט להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר. שיקום הפה הוא תחום מקצועי ברפואת שיניים העוסק בשחזור שיניים בכדי לשפר תפקוד ואסתטיקה ברמה הטיפולית הגבוהה ביותר, החל בטיפולים פשוטים (סתימות, כתרים, הלבנת שיניים ועוד) ועד לטיפולים מורכבים הכוללים: שיניים חסרות, שחיקת שיניים, בעיות סגר מסובכות והפרעות תפקודיות בפרקי הלסת באמצעות גשרים, תותבות, השתלות ועוד.


רופאי השיניים הפועלים בתחום שיקום הפה שואפים, תמיד, למצוינות ולשלמות ורואים בעבודתם כסוג של אמנות הדורשת רמת דיוק מקסימאלית, רגישות, סבלנות ואמפתיה למטופלים. בעזרת אותה שאיפה למצוינות, לשיקום הפה מחויבים לשיפור מתמיד של יכולותיהם, לשכלול הטכניקה הרפואית והטיפולית שלהם וללמידה בלתי פוסקת של הפרוצדורות, המכשור והטיפולים החדשים שיוצאים לאור ברחבי העולם.


ייחודו של המומחה לשיקום הפה בא לידי ביטוי ביכולת האבחון, בתכנון הטיפול ובביצועו באיכות הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על נוחות תפקוד ואסתטיקה אופטימאליים ומקובל גם להיוועץ עם רופאי שיקום הפה לפני טיפולים דנטאליים מורכבים כגון השתלות שיניים.
במרפאת ד"ר אילייה מושיב צוות מיומן, מנוסה ומקצועי בכל תחומי רפואת השיניים, ובכלל זה גם בתחום שיקום הפה, ואלו, ביחד עם תחושת המשפחתיות והאווירה.

למידע נוסף הנושא טיפולי שיניים

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722