מרפאת שיניים בחולון סידא דנט
מרפאת שיניים בהנהלת
ד"ר איליה מושייב
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דנט בחולון פעיל משנת 2009 והוא מצויד במכשור הדיגיטלי המתקדם ביותר בשוק הדנטאלי.

המכון ממוקם בלב העיר חולון, ברחוב סוקולוב 88 (פינת חנקין), במיקום והוא נגיש לכל האוכלוסיה וגם לנכים (במקום רמפות מיוחדות לכיסא גלגלים).

השירות במכון הוא מקצועי, מהיר ויעיל. צוות של ארבע טכנאיות מנוסות יקבל את פני הפציינטים שלכם ביעליות ובחיוך.

במקום ארבעה חדרי צילום נפרדים, כך שניתן לצלם פציינטים שונים בעת ובעונה אחת.

אין צורך בקביעת תורים, כיוון שציוד הצילום הוא דיגיטלי, וזמן הצילום הוא הקצר ביותר שיש.

פיענוחי CT דחופים מועברים לרופא תוך מספר שעות מרגע הצילום במקרה הצורך.

המכון פעיל כל יום בין השעות 9:00-19:30 ובימי ו' בין 8:30-13:00

מתקבלים כל סוגי המבוטחים וכן מבוטחי משרד בהביטחון.

מידע רפואי על צילומים

צילומי CT

השתלת שיניים הינו פתרון המוצע במקרים של חוסר בשיניים או במקרים בהם יש צורך בשיקום ושחזור השן. אפילו שהמסע המדובר אינו קל, החדרת שתלים הינה השיטה הנפוצה ביותר לטיפול בנזק בלתי הפיך בפה ואם היא נעשית נכון, התוצאה דומה מאוד למקור, גם במראה וגם בתחושה.
לפני שמתחילים בטיפול מופנה המטופל לביצוע צילום CT.

ברפואת שיניים משתמשים בדרך כלל ב CT רגיל שמייצר "פרוסות" של הלסתות והשיניים ומאפשר לרופא לראות את האנטומיה המדוייקת של העצם , השיניים, הסינוס המקסילרי ותעלת העצב . בדרך כלל צילומי CT נעשים בנוסף לצילום הפנורמי ולפני השתלות שיניים לצורך קביעת מיקום מדויק של השתל, כמו כן, צילומים אלו מסייעים באיתור תהליכים דלקתיים וגידולים.

במקרים של עקירה כירורגית הרופא מעוניין לבדוק את מיקום השן לעומת תעלת העצבים המנדיבולרית וזאת כדי למנוע סיבוכים במהלך העקירה.
על הרופאים מוטלת חובה מדיקוליגאלית לשלוח את מטופליהם לצילום כדי לאפשר טיפול נכון ומדוייק ככל האפשר!!

צילום ה CT בדיגיטל דנט הוא מהתקדמים בתחום ההדמיה הדנטאלית!
זמן הצילום הוא כ-23 שניות,בישיבה. לאחר הצילום, משוחרר המטופל ומפענחת מקצועית שוקדת על פיענוח הדו"ח. בסיום התהליך הדו"ח המפוענח נשלח לרופא שיכול עתה להתחיל הטיפול באופן מדוייק.

צילומי רנטגן

צילום פנורמי

זהו צילום שנעשה המכיל את שתי הלסתות ביחד. צילום פנורמי מראה לרופא את האנטומיה של הלסתות והשיניים בדו מימד. בצילום נראית האנטומיה של חלק מהגולגולת, החל ברצפת העין, מערות האף הלסתות, מפרקי הלסת ועוד.
הצילום נעשה בדרך כלל לפני עקירות שיני בינה- לצורך בדיקת קרבת השן לתעלת העצב, כמו כן לפני השתלות שיניים כאמצעי אבחנתי ראשוני הנותן לרופא מידע כללי לגבי מערות האף, גובה העצם ומיקום העצב. במקרים בהם קיימת פתולוגיה כלשהי (גידול, נגע, דלקת נרחבת) הצילום הוא אמצעי אבחנתי ראשוני מצויין.

צילום סטטוס

זהו צילום הכולל 14-18 צילומים פריאפיקלים המכילים את כל השיניים בפה.
צילום סטטוס נעשה בדרך כלל כאמצעי אבחנתי לאנשים שעובריםעברו טיפול שיקומי בפה, אנשים שיש להם בעיית נסיגת עצם והחניכיים –הצילום מאפשר לראות את גובה העצם המאחזת את השיניים.
במקרים רבים רופא השיניים יבקש מכם להביא צילום סטטוס הכולל גם צילומי נשך בערכה אחת.