עזרה ראשונה בחולון - עזרה ראשונה בשיינים

עזרה ראשונה בחולון - עזרה ראשונה בשיינים

עזרה ראשונה לשיניים במרפאת שיניים בחולון

טיפולי שיניים והשתלות 24/7 ללא כאב

אנו נותנים מענה מהיר ומקצועי במחירים אטרקטיבים

עזרה ראשונה בטיפולי שיניים
למי שחווה כאב שיניים פתאומי, מאמר זה יכול להזכיר נשכחות כואבות במיוחד ולמי שטרם זכה לכך, נותר רק לאחל שלא יזדקק לשירותי עזרה ראשונה בטיפולי שיניים, טיפולים שמיועדים למי שמרגיש שאין הוא יכול להתאפק עד לקביעת תור מסודר במרפאת השיניים שלו או דרך קופת החולים שלו וחייב לפתור את הבעיה שצצה מיד ובאופן בהול.
עזרה ראשונה בטיפולי שיניים נועדה להוות תרופה ומזור למצבי משבר קריטיים בהם מתרחשת פציעה של הפה, הלסת, השיניים או החניכיים, נשברת שן או צץ כאב חד ובלתי מוסבר בתוך חלל הפה ומוקדי חירום בהם פועלות יחידות של עזרה ראשונה דנטאלית מאוישים במשך 24 שעות ביממה ולאורך כל ימות השנה על מנת לאפשר לאותם נזקקים להגיע לאבחון, לטיפול ראשוני ולהפניה להמשך פרוצדורה בצורה המהירה, היעילה והאפקטיבית ביותר.


עזרה ראשונה בטיפול שיניים, בכל מה שנוגע לביטוחים ולעלויות, היא יקרה מאוד, גם לעומת טיפולי שיניים מורכבים ומיוחדים ולכן חשוב להיות מבוטחים במסגרות המאפשרות גם כיסוי של מקרי חירום מעין אלו ועל ידי כך להוזיל באופן משמעותי את עלות ההשתתפות העצמית במקרה הצורך.
כאשר מגיעים למוקד סיוע ומתן עזרה ראשונה בטיפולי שיניים, חשוב לבדוק האם מדובר על מרפאה מורשית ומהימנה, האם הרופאים והסייעות הם, אכן, אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים לרפואת שיניים והאם קיימת אחריות על הטיפול. למרות הדחיפות והבהילות שבקבלת טיפול החירום, עדיין מדובר על בריאותנו ועל איכות החיים העתידית שלנו וחשוב שנקבל טיפול מקצועי, איכותי ונכון למען שיקום הפה וההחלמה המושלמת. כאשר מדובר על מרפאה איכותית, המעסיקה צוות רופאים מקצועי ומיומן לאורך כל שעות היממה, גם למקרי חירום רפואיים ומיידיים, הרי שכל התהליך הופך לפשוט וקל יותר ומביא לתוצאות ולפתרונות יעילים ואפקטיביים יותר גם בטווח הזמן המיידי וגם בטווח הזמן הארוך, עת מתחילים את פרוצדורות השיקום והמניעה.
טלפונים:
03-5054722 ,03-5033336

פקס:
03-5016660

כתובת:
רח' סוקולוב 84, חולון 58330

אנחנו כאן בשבילכם:
א'-ה': מ 8:00 עד 21:00
ו': מ 8:00 עד 14:00

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722