טכנולוגיה ברפואת שיניים

טכנולוגיה ברפואת שיניים

עולם רפואת השיניים עבר תהליכים ותמורות משמעותיים ביותר במהלך העשורים האחרונים, ואין שום דמיון בין הפרוצדורות שהיו נהוגות בעשורים הקודמים לבין הפרוצדורות המודרניות, וכפי הנראה, גם העשורים הבאים יביאו עמם שינויים מפליגים בכל הנוגע לטכנולוגיה ברפואת שיניים. מרפאת שיניים חפצת חיים, לקוחות ומוניטין חייבת להעמיד לרשות מטופליה את האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בכל תחום הקשור לרפואה הדנטאלית ועל כל מי שבא במגע עם מטופלים ללמוד, להתמקצע, להתעדכן ולהוביל בטכניקות ובשיטות טיפול כמו גם בשימוש בעזרים טכנולוגיים ובמכשור מתקדם.


מרפאת השיניים של ד"ר מושייב איליה , מהקליניקות הותיקות והבכירות בישראל במגוון רחב של טיפולי פה, לסת, שיניים וחניכיים, שמחה לעמוד גם בחוד החנית של הטכנולוגיה הדנטאלית ולספק לשינניות, לסייעות, לרופאי השיניים וצוות המסייע, וכמובן, בראש ובראשונה, למטופלים שלה את מיטב האמצעים והעזרים הטכנולוגיים אשר מקלים, מפשטים והופכים כל טיפול וכל הליך לידידותי יותר, נעים יותר וכואב הרבה פחות.


בין מגוון אמצעי הטכנולוגיה הקיימים במרפאת השיניים שלנו תוכלו למצוא גם מצלמות פנוראמיות החיוניות לשם הכנה לעקירות, התקנת שתלים ותותבות, איתור שיניים כלואות או כאלו שמסרבות לצמוח. צילומי שיניים כאלו חושפים בפני הרופא את מבנה הלסת, את חלל הפה, את הסינוסים ואת מבנה כל השיניים והם צילומים מדויקים כל כך, עד שהם יכולים לגלות גם גידולים בחלל הפה!! מצלמות פנוראמיות מתקדמות אלו מצוידות בסנסורים דיגיטאליים רגישים ואיכותיים הקולטים כל פרט ופרט, קטן ומיניאטורי ככל שיהיה, וברפואת שיניים, כמו בהרבה תחומים אחרים בחיים, הפרטים הקטנים הם החשובים ביותר. צוות מרפאת השיניים משתמש גם בספרי מיוחד למזעור כאבים בעת טיפולי שורש והמרפאה גם נעזרת בטכניקה של הרדמה ממוחשבת שהיא טכנולוגיית הזרקה מתקדמת בה החדרת חומר האלחוש נעשה בצורה מבוקרת מחשב, אלמנט המצמצם למינימום את הכאב ואת תחושת חוסר הנוחות בהזרקה. השיטה מאפשרת הרדמה מקומית של שן בודדת ובכך נמנעת תחושת ההרדמות של כל הלסת, דבר שמונע את הצורך בצום לאחר הטיפול. כמובן שמרפאת ד"ר מושייב איליה נעזרת גם בטכניקות של הדמיה ממוחשבת, של צילום אינטרוולי ושל כל האלמנטים הנדרשים לשם מזעור הפעילות הכירורגית הכרוכה בטיפולי שיניים והביצוע המדויק והמקצועי ביותר לכל פרוצדורה ופרוצדורה.


כולנו, מד"ר מושייב איליה ועד לאחרון עובדי מרפאת השיניים, מחויבים במאת האחוזים למקצוענות, למקצועיות ולשירות האמין, ההוגן והידידותי ביותר לכל הפציינטים שלנו ולכל מי שזקוק לשירותי רפואה דנטאלית, לאורך כל שעות היממה ולאורך כל השנה, לשגרה, לחירום ולעזרה ראשונה.

עוד תוכלו למצוא באתר השתלות שיניים בחולון , טיפול שיקום הפה

תוכלו למצוא עוד באתר מרפאת שיניים בחולון

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722