השתלת שיניים ממוחשבת ביום האחד בחולון

השתלת שיניים ממוחשבת ביום האחד בחולון

השתלת שיניים ממוחשבת בחולון

רפואת השיניים כוללת בתוכה הרבה מאוד תחומים, תתי תחומים והתמחויות, כאשר אחת מההתמחויות המורכבות והמאתגרות ביותר היא כירורגיית הפה והלסת, שמטרתה לסייע לפציינט לשקם מערכת שיניים בעייתית או פגומה ולהחזיר אותה למצבה האידיאלי והמושלם.

השתלות שיניים הן חלק מכירורגיית הפה והן נחשבו, עד לא מזמן, להליך מכאיב, כואב ומסובך, הן לרופא המטפל והן למטופלים עצמם, שסבלו מאי נוחות, מכאבים בעת הטיפול, מכאבים לאחר הטיפול ומזמן החלמה ארוך ומייגע. היום, כאשר קיימת טכניקת השתלת שיניים ממוחשבת, מבוססת טכנולוגיית CAD CAM, המאפשרת בניית מודל תלת ממדי של כל חלל הפה, כל הפרוצדורה היא קצרה יותר, מדויקת יותר ומסבה הרבה פחות אי נוחות וסבל למטופל, וזהו הדבר החשוב ביותר, לצד, כמובן, איכות הטיפול השתלת השיניים המסורתית דרשה חיתוך החניכיים והסרתם מהעצם בכדי להחדיר את השתל, כאשר לאחר מכן היה צורך לתפור את החניכיים למקומם. הליך זה הביא ליצירת דלקות, זיהומים, שטפי דם וכאבים והגישה המודרנית היא הרבה פחות פולשנית, יותר יעילה ומאפשרת טיפול איכותי ומקצועי לעילא גם מבלי להזדקק להקזת דם ולפעולות כירורגיות חודרניות.

 

כיצד מתבצע הליך השתלת שיניים ממוחשבת?

לאחר שסורקים את הלסת הבעייתית, מזינים את הנתונים שהתקבלו לתוכנת מחשב מתקדמת אשר יוצרת את המודל התלת ממדי של כל אזור הסריקה. דרך דגם זה אפשר לזהות את הבעיות, את המבנה האנטומי, את המרחקים בין השיניים, את העובי שלהם ולגלות האם ישנן דלקות או תסמינים שלא נצפו בהליך המקדים.

על הדגם שהתקבל אפשר להניח שתלים דנטאליים וירטואליים, המדמים את השתלים האמיתיים שיושתלו בפיו של המטופל וכך אפשר לתקן, לשנות, לשפר מיקומים וזוויות ועוד מבלי לבצע זאת על המטופל עצמו. לאחר שההדמיה הושלמה, מקבלים סד כירורגי שמאפשר לרופא להעביר את המודל, במדויק, לפה של המטופל ללא חתכים וללא הפשלת חניכיים.

 

איכות העבודה, איכות המכשור והמחשוב וכמובן היכולת לספק למטופלים הרגשה ביתית, חמה ואישית, כל אלו הופכים את מרפאת השיניים הרב תחומית בניהולו המקצועי של ד"ר איליה מושיב, ובאמצעות צוות סייעות, שינניות רופאי שיניים מקצועיים , לקליניקה הנכונה עבור כל צרכי טיפולי השיניים, ובתוך כך גם לתחום כירורגיית ושיקום הפה הכולל השתלת שיניים ממוחשבת מתקדמת, מודרנית ובטוחה.

 

עוד באתרנו הלבנת שיניים    עזרה ראשונה בשיניים

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722