השתלת שיניים ביום אחד מהפכת השיניים כבר כאן

ההשפעה של שיניים חסרות יכולה להיות מזיקה לבריאות הפה שלך לטווח הארוך. אנשים עם שיניים חסרות מזוהים בקשר לזקנה, שיניים חסרות עלולות לגרום לך להיראות מבוגר יותר. החלפת שיניים חסרות והשתלת שיניים ביום אחד עשויה לשפר באופן דרמטי את החיוך שלך ואת צורת הפנים שלך. בנוסף לשיפור משמעותי בבריאות השיניים וההערכה העצמית שלך.

 

 


מניעת בעיות וכאבים במפרק הלסת

 

השתלת שיניים ביום אחד מונעת בעיות רבות הנגרמות כתוצאה מן הפערים בין השיניים עקב שיניים חסרות. יש לשיניים חסרות השפעה על צורת סגירת הלסת. השיניים הנותרות מתחילות לנטות ועלולים להיסחף לתוך הפערים. בנוסף, אוכל נלכד בתוך החללים הללו, דבר אשר מעלה את הסיכון לעששת ולמחלת חניכיים. שיניים נוטות ונסחפות עלולות לגרום לבעיות גם בשיניים ממול בלסת. שן עם הנטייה הזאת מתחילה להתפרץ ולנוע לתוך החלל הפתוח של השן החסרה, בכך היא גורמת לשן ממול ולקו הלסת קושי לנשוך בצורה נוחה, וכך מתחילות בעיות וכאבים במפרק הלסת (TMJ).

 

אובדן מסת העצם

 

ברגע של אובדן שן עקב מחלות חניכיים או עקירה, העצם התומכת בלסת מתחילה תהליך של התמוססות. ככל שעובר הזמן שהשן חסרה, כך גדל איבוד מסת העצם. במשך הזמן, להתמוססות של עצם הלסת יש השפעה ניכרת על איכות החיים ועל האפשרות של החלפת שיניים חסרות. השתלת שיניים ביום אחד  תעצור תהליך זה לגמרי. לעומת זאת מחסור בשיניים מקשה על אכילה ולעיסת המזון. מחקרים מראים כי 29% של בעלי התותבת אוכלים רק מאכלים רכים או מחית, 50% אחוז נמנעים לגמרי מאכילת מזונות רבים. ועם הזמן, יותר ויותר מעצם הלסת מתפרקת עד למצב שקשה מאוד לבצע השתלת שיניים. לא מומלץ לחכות. יש לבחור באפשרות הנכונה והבריאה של השתלת שיניים ביום אחד.

 

 

יתרונות של השתלת שיניים ביום אחד

שן צריכה להיות מוחלפת ברגע של האובדן. כך ניתן לשמור על בריאות הפה שלך, כאמור על ידי מניעת איבוד מסת העצם, הפחתת תנועת השיניים בלסת ממול ולצדדיה של השן החסרה, והימנעות מהיווצרות תנאים לעששת. שיניים מספקים עוד פונקציות מאשר פשוט ללעוס. הם הכרחיים לבריאות החניכיים ורקמות הלסת. היתרון המשמעותי של השתלת שיניים ביום אחד היא למנוע מצב של מחסור ממושך בשן שתקשה או אף תגביל את האפשרויות לשחזורים. מחסור בשיניים עלולה להשפיע גם על הביטחון העצמי שלך.

 


שיעורי הצלחה, אסתטיות ופונקציונאליות


השתלת שיניים ביום אחד היא הליך שינני כירורגי במיקום אחד בפה למיקום אחר בפה של אותו אדם. בעבר הליך כירורגי זה נחשב ניסיוני, אולם כיום השתלת שיניים ביום אחד מחירים היא האלטרנטיבה בטובה ביותר עבור החלפת שן, עם שיעורי הצלחה גבוהים. רופא שיניים עם יכולות לביצוע הטכניקה המתאימה מוביל ליכולות אסתטיות ופונקציונאליות יוצאות מן הכלל. אחת היתרונות של הליך זה היא שלמעשה לא נדרש שתל, תותבת נתמכת או צורה אחרת של החלפת השן לתותבת.


לפני ההליך של השתלת שיניים ביום אחד, המטופל חייב להיות בבריאות טובה ושגרה לשמירה על היגיינת הפה. יותר מכול, שן תורם מתאים והאתר להשתלה נדרשים כדי שניתן יהיה לבצע השתלת שיניים ביום אחד כראוי. האתר אמור להיות מוכן להשתלת שן התורם. גודלו צריך להכיל את השן, יחד עם מבנה עצם מכתשי, המאפשר תמיכה. האתר חייב להיות נקי מדלקות וזיהומים.

 

איזה תנאים להשתלות שיניים ביום אחד :

נפח העצם משמעותי - איכות עצם אצל המטופל - שימוש בשצלים ארוכים - שינוי הרגליה אכילה - העדר גורמי סיכון 

 

לקריאה באתר על תהליך השתלות שיניים 

 

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722