השתלות שיניים - השתלת שיניים

בתחום המגוון והרחב של כירורגיית הפה והלסת (תחום רפואי משולב של רפואת שיניים יחד עם כירורגיית ראש, צוואר ורקמות), ישנם סוגי פעולות כירורגיות וניתוחים רבים ומגוונים. אחד מתחומים אלו, הוא התחום של השתלות שיניים. תחום זה, מתרכז ונמצא תחת תחום הכירורגיה הדנטאלית, המרוכזת בעיקר בניתוחים באזור הפה. השתלות שיניים, אם כן, מרוכזת בתחום מקצועי מוגדר למדי. העובדה שתחום זה הוא מוגדר מאוד ומהווה פרקטיקה מקצועית אזוטרית למדי עבור רוב האנשים, מצריך הצגה ברורה של השתלות שיניים כנושא, מעצם הרלוונטיות שלו לנזקקים לשירותים אלו.

 

 

השתלות שיניים – יתרונות


מהלכן של השתלות שיניים, הלכה למעשה, מחולקת לשני שלבים בסיסיים. ראשית, המנתח המומחה יוצר חלל בלסת, חלל הדומה בצורתו וטכניקת עשייתו, לחלל שנוצר לאחר עקירה. לאחר מכן, בשלב השני של תהליך השתלות שיניים, לחלל שנוצר, מוכנס בעדינות תותב קטן העשוי מסגסוגת טיטניום. זהו, למעשה השתל. שתל זה דומה בצורתו לבורג קטנטן, כאשר הוא מעוגן בחוזקה בעצם הלסת והופך בסיס לייצוב של כתרים או תמיכה לגשר. היופי והאלגנטיות בשיטה מסוימת זאת של השתלות שיניים היא השימוש בשתל כתחליף לשורש השן, כאשר השן עצמה תצמח סביב השלת, בעוד השתל יעניק לה תמיכה.

 


השתלות שיניים – מה מומלץ לבדוק טרם ההחלטה?

 

השתלות שיניים, כמו כל תחום רפואי, קוסמטי ותחום נותן שירות באופן כללי, הוא תחום שיש לבדוק אותו לעומק, גם לאחר שבחרתם בהליך או שירות מסוים. להלן, מספר עצות שיסייעו לכם בבחירה נכונה ומודעת.

  • ההליך של השתלות שיניים הוא הליך הניתן לביצוע על ידי כל רופא שיניים בכל קליניקה. למרות זאת, מומלץ לבחור רופא שמומחיותו ממוקדת בהשתלות שיניים, על מנת ליהנות מהליך מקצועי ככל האפשר.
  • יש לזכור כי כמו כל הליך כירורגי, הן קוסמטי באופיו והן בריאותי (ותחום זה הינו קוסמטי כמו שהוא בריאותי), ישנם אחוזי הצלחה לכל הליך. סיכויי ההצלחה של הליך זה נע בין 85 אחוז עד ל-90 אחוז ואף יותר. מומלץ מאוד לקחת סיכויים אלו בחשבון, כאשר חושבים על הליך זה.
  • השתלות שיניים הוא תחום שעיסוקו משתנים תדיר, בהתאם לסוגי ההליכים השונים. מומלץ לבצע בדיקה של סוגי ההליכים המתאימים לסוג הבעיה הדנטאלית, שכן ידוע שלכל בעיה, יש יותר מפיתרון אחד.

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722