השתלות שיניים בחולון

השתלות שיניים בחולון


שיניים מלאות ובריאות הן משאת נפש של כל אחד ואחת מאיתנו ולא רק מהפן המעשי של יכולת לעיסה, אכילה ודיבור אלא גם מהפן האסתטי שיכול להשפיע על המקובלות החברתית, על היכולת לקיים זוגיות ואפילו על התנהלות הקריירה המקצועית שלנו. שיניים חסרות, פגומות או תותבות, בעיקר בקרב גילאים צעירים יחסית, משפיעות לרעה על כל תחומי החיים ולכן אנשים רבים שאיבדו שיניים רוצים שיניים חדשות שנראות טוב, טבעיות ונוחות. אחרים, שיש להם שיניים תותבות נשלפות, רוצים את הביטחון של שיניים קבועות.


באמצעות תהליכי השתלות שיניים, תהליכים שהולכים והופכים לקלים, פשוטים ונוחים יותר עם השנים, אפשר לא רק לשקם את מראה הפה ואת היכולות הפיזיות הנלוות לסט שיניים מושלם, אלא גם לזכות בהזדמנות שנייה בפן המקצועי, החברתי והאישי. במהלך 20 השנים האחרונות, שתלים דנטאליים, המבוצעים באמצעות השתלות שיניים, הפכו להיות יעילים ואמינים כתחליף לשיניים חסרות. כאשר רופא שיניים מקצועי, מיומן ומנוסה, המתמחה בתחום השתלות שיניים מבצע את הפרוצדורה, גם התוצאה הסופית וגם תהליך ההחלמה והשיקום הם מושלמים וללא רבב. השתלת השיניים היא תהליך ארוך ומורכב אשר חייב להתבצע ע״י רופא שיניים בעל ניסיון רב בהשתלות. התהליך דורש מספר מפגשים לצורכי אבחנה, החלטה על הטיפול והטיפול על שלביו השונים.


מהם שלבי השתלות שיניים?
השלב הראשון הוא קבלת החלטה על עקירת השיניים והרכבת השתלים. את ההחלטה מקבל רופא השיניים באמצעות צילומים דנטאליים, בחינת מצב העצם והזמנת שתלים מתאימים ומותאמים ללסת ולמבנה הפה. הטיפול עצמו כולל את תהליכי עקירת השן או השיניים הפגומות, את התקנת השתל ואת הרכבת הכתר שעליו. ניתן לבצע, באמצעים המודרניים העומדים לרשות מרפאות מתקדמות ומודרניות, כמו מרפאת השיניים של ד"ר אורי בבייב, השתלת שיניים ביום אחד, ללא תופעות לוואי קיצוניות ומורכבות וללא תהליך החלמה ארוך, מייגע וכואב.


אנו מזמינים אתכם, ואתכן, לחייך שוב בפה מלא שיניים יפות וחזקות עם הצוות המסור, החם, המקצועי והמיומן, בראשותו של דר אילייה מושייב.

כתבות נוספות באתר כנסו היגיינה אורלית שתלים דנטאליים בהעמסה מיידית

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722