הלבנת שיניים – חיוך לבן וזוהר

הלבנת שיניים – חיוך לבן וזוהר

אתם ודאי אנשים מטופחים, דואגים תמיד ללבושכם, לעור שלכם ולניקיונכם. אבל מה לגבי טיפוח החיוך שלכם? אין זה משנה כמה תשקיעו באופנה ודיאטה. אם אתם מחייכים ומה שנחשף זה לא שרשרת שיניים לבנה ובוהקת - הרי שפספסתם בגדול. גם לכם מגיע חיוך של מיליון דולר, חיוך לבן וזוהר שאיש לא יכול לעמוד בו. ייתכן ואתם מעשנים או שותים קפה וקולה אבל השיניים שלכם לא חייבות לאבד בשל כך את זוהרן.


מהי הלבנת שיניים?
הלבנת שיניים היא תהליך הכרחי בגלל המבנה המיוחד של השן, בכל שן יש שכבה מסוימת, שיש לה תכונה בעייתית, היא סופגת וסופחת לאורך הזמן צבעים וכתמים של מה שאתם אוכלים, שותים או מעשנים.
אבל אין צורך להתייאש כי רפואת השיניים האסטטית מצאה פתרון חדשני גם לבעיה הזאת. לא משנה כמה עקשניים אותם חומרים ש"הצטרפו" לשיניים שלכם, חומרי ההלבנה יסירו ויעלימו אותם בעדינות אך בעקשנות. הרופא יעטוף את השיניים בחומרים מיוחדים המלבינים מיד הן את שכבת הדנטין, הבעייתית של השן וכן את האמייל של השן. התהליך הוא נטול כאב והרדמה והתוצאות שלו מעוררות התפעלות.


הלבנת שיניים כטיפול לשיניים שאינן צחורות באופן טבעי
עד כה דיברנו על הורדת כתמים שונים, אבל גם אנשים שכל חייהם גוון שינהם היה באופן טבעי לא לגמרי לבן כתכונה מולדת, וחשבו שזה גורלם ואין אפשרות לשנות את המצב, מגלים להפתעתם שהיום - ההפך הוא הנכון. גם אם כל חייכם סבלתם מצבע שיניים לא צחור – לאחר ההלבנה תחושו כאילו השתילו לכם שיניים חדשות, לבנות, בוהקות ומרשימות. כל גוון התחלתי ישופר בצורה משמעותית, באופן מורגש ומחמיא.


הלבנת שיניים - רק אצל רופא השיניים
בבתי המרקחת ניתן למצוא היום עשרות מוצרים שמתיימרים להלבין שיניים באופן מקצועי. להלבין שיניים בעזרת ערכה אחידה בבית המרקחת זה כמו לקנות סתימה או כתר בסופר. לא הייתם מעלים על דעתכם לקנות סתימה בבית המרקחת, כי אתם יודעים שעל רופא מנוסה ומוסמך להתאים לכם את הסתימה או הכתר באופן אישי. חשוב להבין שכלל זה תופס גם בכל הנוגע להלבנת שיניים. החומר של ההלבנה שאתם שמים על השיניים שלכם, שקובע את גורל החיוך שלכם, חייב להיות מותאם לכם באופן אישי על ידי רופא.


לכל אחד יש מבנה שיניים אחר וצבע שיניים אחר. ואם אתם קונים ערכה מוכנה בבית המרקחת בלתי אפשרי לצפות מה תהיה התוצאה ואם יהיה נזק. יתרה מכך – הלבנת שיניים היא ענף ברפואת השיניים אשר דורש ניסיון ומומחיות, ואם אתם עוד לא רופאי שיניים מוסמכים אתם עלולים לגרום לעצמכם נזק, עד כדי גירוי ואפילו פצעים מדממים בחלל הפה. אין לכם אפשרות לזהות אם הערכה האחידה שקניתם באמת איכותית או שהיא אחת ממאות המוצרים הבלתי יעילים שמסתובבים בשוק.


הלבנת שיניים - לעתיד בוהק יותר
הלבנת שיניים היא תהליך הכרחי לשדרוג המראה שלכם. שיניים בוהקות מקרינות טיפוח, יופי, ובריאות. זהו תהליך קצר ובלתי כואב. אך חשוב לעשות אותו אצל רופא שיניים מוסמך ומנוסה. אם עושים זאת באופן אישי באמצעות הלבנת שיניים ביתית מומלץ ביותר להתייעץ עם רופא השיניים. הלבנת שיניים תהפוך את החיוך שלכם לבלתי נשכח. עד כי תרגישו שאחריו באמת יש לכם סיבה לחייך.

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722