הלבנת שיניים - הלבנות שיניים

הלבנת שיניים
השיניים שלנו הם הפנים שלנו. שיניים צהובות או רקובות ירחיקו מאיתנו כל אדם שעיניו בראשו. גם הריח המתלווה לשיניים לא מטופלות הוא לא נעים ויכול להרחיק מאיתנו בני אדם. כאשר השיניים שלנו לא מטופלות, אנחנו מצטיירים בעיני הסביבה כאנשים מוזנחים שבריאותם ומראם החיצוני לא חשובים להם כלל. אז מה לעשות? הלבנת שיניים.
בשנים האחרונות הפך טרנד הלבנת שיניים לנחלת הכלל. עולם הקוסמטיקה והיופי אימץ את הלבנת השיניים לחלק מטיפוח המראה הכללי והבטיח לנו אפשרות לחייך חיוך של מיליון דולר. במחיר שווה לכל נפש יכול כל אחד מאיתנו לקבל טיפול הלבנת שיניים ולהרגיש חופש לחייך לכל אחד ברחוב מבלי להתבייש.


מהי הלבנת שיניים
הלבנת שיניים היא למעשה תהליך כימי המעביר את החומר שעל השן חמצון ומסלק את הכתמים שהצטברו עליה. מטרת הלבנת שיניים היא להלבין את השיניים מבלי לפגוע בבריאות השיניים והפה. קיימות כמה שיטות של הלבנת שיניים כגון הלבנת שיניים בלייזר או בהבזקי אור, הלבנת שיניים על ידי סד ביתי, הלבנת שיניים על ידי סד במרפאה, הלבנת שיניים על ידי משחה מיוחדת להלבנה או הלבנת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה.


ההבדלים בין השיטות השונות להלבנת שיניים
ההבדלים בין השיטות להלבנת שיניים הם במחירים המשתנים משיטה לשיטה, משך תהליך ההלבנה ומשך הזמן שהלבנת השיניים שורדת, והכאבים או אי הנוחות המתלווים לתהליך הלבנת השיניים. חוץ משיטות הלבנת שיניים טבעיות , הלבנת שיניים מקצועית נעשית על ידי רופא שיניים או מומחה להפעלת לייזר המתמחה בטפולים של הלבנת שיניים בלייזר. הלבנת שיניים טבעית ביתית אינה אפקטיבית למי שזקוק להלבנת שיניים, אלא מומלצת יותר למי שכבר עבר הלבנת שיניים ומבקש לשמר את הטיפול לאורך שנים.


כיצד אנו מתכוננים להלבנת שיניים
לפני כל טיפול הלבנת שיניים, בבית או במרפאת השיניים יש להיבדק אצל רופא שיניים כדי לוודא שרקמות הפה בריאות והשיניים שלכם מוכנות לטיפול. לאחר בדיקה זו תוכלו להתחיל טיפול הלבנת שיניים. הטיפול נעשה לאחר ניקוי כל מוקדי העששת ותיקון סתימות דולפות , לאחר מכן מריחת ג'ל בחלל הפה ואפשר להתחיל בהלבנה. הכנות אלו נעשות כדי לשמור ולהגן על השיניים וחלל הפה מפני פגיעה. כמו כן, מומלץ להסיר אבנית וכתמים חיצוניים קלים מהשיניים לפני הלבנת השיניים ולקבל תוצאות טובות יותר בסוף התהליך.


מתי יש להימנע מהלבנת שיניים
טיפול הלבנת שיניים מתאים לכל האוכלוסיה חוץ מנשים בהריון או מניקות, אנשים הרגישים לחמצן וללטקס ואנשים ששיניהם חסרות ציפוי בזגוגית השן . יש לציין שקיימות תופעות לוואי לאחר טיפול הלבנת שיניים. התופעה השכיחה ביותר היא רגישות בשיניים לקור וחום. תופעות אלו אינן נמשכות זמן רב ובסופן נשאר המטופל עם שיניים לבנות וצחורות וחיוך אסתטי.

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722