דלקת חניכיים: swoops למטה והורס

דלקת חניכיים: swoops למטה והורס

"חפים מפשע" של מחלת חניכיים יכולה להוביל גם אוטם שריר הלב


יותר ממחצית האוכלוסייה של מדינות מפותחות מעל 18 שנים יש לי מחלת חניכיים והם אפילו לא מודעים לכך. הנפוצות ביותר של מחלות אלו - דלקת חניכיים (דלקת חניכיים). דימום בחניכיים, יש ריח רע מהפה. ואז הכל עובר כאילו עובר, ואז חוזר. קשה לדמיין. כי בשלב זה בגוף היא תהליך הרסני זה יכול להוביל לתוצאות חמורות.
 
אפילו השיניים לכאורה נראה בריא, אבל לפעמים החניכיים מדממים, יש להתייעץ עם רופא. טיפול של דלקת חניכיים - הוא מאוד אחראי, ברוקס ללא עיכוב. תככים אותו כי הוא הרבה יותר מסוכן ממה שנדמה.
 
הגורם דלקת החניכיים הם רובד השיניים. הם מכילים חיידקים אשר רעלנים ואנזימים להרוס את רקמת החניכיים ואת העצם. דלקת כרונית של החניכיים בהדרגה מוביל להתפתחות של מחלות לב, הכבד והכליות. העובדה רובד חיידקים, ליפול לתוך מחזור הדם הכללי בכל החניכיים מדממים ויש להם השפעה שלילית על הגוף הכולל. לדוגמה, הם עלולים לגרום להיווצרות של קרישי דם, אשר, נופל לתוך זרם הדם הכללי. להגביר את הסיכון של אוטם שריר הלב ומחלות קרדיווסקולריות אחרות.
 
מחלת חניכיים מעלה את הסיכון Cardio-vascular לתקוף שלוש פעמים, זה מעלה את הסיכון עם הגיל. אנחנו להוכיח את הקשר של מחלת חניכיים וסיבוכים במהלך ההריון. Periodontitis, אשר בדרך כלל הולך להופיע דלקת חניכיים. יכול להיות אחד הגורמים של לידה מוקדמת. היום גם לא הקישור ספק מחלת חניכיים מחלות של הקיבה. טטרי מקדמת את התפתחות כיב קיבה. וגם לאחרונה, חוקרים יפנים הראו את ההשפעה של בריאות הפה של הריאות ומערכת הנשימה כולה
 


מברשת לא אשמה


אנשים רבים שלא בצדק להניח את המברשת הנוכחית והדבק הם לגמרי מסוגלים להתמודד עם הבעיה. אבל זה לא. טיפול נכון צריך להתחיל עם בדיקה יסודית.
אחרי הכל, לפעמים מחלת חניכיים לא רק להתרחש כתוצאה טיפול אוראלי פסולים, אך הוא עשוי להיות סימנים של בעיות בריאות רציניות יותר: hypovitaminosis, הרעלה, מחלות זיהומיות: הרפס, אלרגיות, סוכרת.
 

בהתאם לחומרת. כלומר, התפשטות של דלקת, periodontist ישתמש טיפול שמרני או כירורגי. בעיקר הם מכוונים הסרת המונית של חיידקים עם האבנית ואת פרור של כיסי חניכיים.
 
בנוסף זהיר של הסרת אבנית וליטוש חייב להיות מוחלף על החניכיים התלויים הקצוות של סתימות או כתרים. כדי להסיר את דלקת למנות שטיפה decoctions של עשבי מרפא (מרווה, ציפורני חתול, קמומיל, וכו '). לגרום להדביק ריפוי מיוחדות.
 
לעתים קרובות לערב גורם להתפתחות של מחלת חניכיים היא מנשך לקוי, הצפיפות של השיניים. במצב הצפיפות הטריד את אספקת הדם החניכיים, השיניים רקמת העצם, כמו תוצאה, החניכיים מתחילים להתנוון, היגיינת הפה מסובך, אשר מוביל דלקת חניכיים פציעה של רקמות. ב במקרה זה, הטיפול הכרחי על מנת לתקן את המיקום של השיניים עם הציוד האורתודונטי.
 
במקרים ביותר, כאשר מתוכנן כהלכה והוצאו להורג על ידי טיפול של דלקת חניכיים יכולה במהירות וביעילות להיפטר. ב לעומת זאת, periodontitis, לרפא דלקת חניכיים, אז אל תחכי בתהליך הפתולוגי מעורב ובגלל הרס העצם שלו בין השיניים הרקמות הסובבות טופס שנקרא כיסי חניכיים. ואז נכנס בשלב מחלה חשוכת מרפא שלה, ואת מרבית, ממה שאתה יכול לעזור Periodontics המודרנית. זה רק כדי לייצב את התהליך.

 

 
מה שאתה צריך לעשות כדי החניכיים הם חזק ובריא

 

לצחצח שיניים שלך כראוי 2 פעמים ביום. אבל לא מיד אחרי ארוחה, כמו גם במהלך ארוחות אמייל תחת השפעה של חומצה התרכך. חייבים לעבור לפני חצי שעה לפני שהיא תחזור למצב נורמלי. מיד לאחר הארוחה צריכה להיות בזהירות שטיפת פה שלך. זה נעשה הכי טוב לאחר כל ארוחה.
 
קיימות טכניקות רבות של ניקוי שיניים, אך התנועה הראשי של מברשות חייב להיות הבסיס של השן אל חוד החנית, עם חוד החנית הוא ניקה בסוף.
 
אנחנו לא יכולים להגיד על הנס המודרני של הטכנולוגיה - התקן מיוחד מים משטף-פיק, אשר מנקה ביעילות את המרחב extragingival קפלים interdental. גם עיסוי החניכיים פועם חזק הלחץ של המים. זה נחוץ במיוחד לטיפול אוראלי בקרב אנשים בעבר ההשתלה של השיניים עם כתרים קרמי בפה או שאינם מבנה האורתודונטי נשלפת.
 
צריך לבחור את מברשת השיניים ואת משחת השיניים ימין. באותו היום, ממליץ על שימוש מברשות עם ראש קטן, קל לתמרן קשה לנקות את משטחי השיניים נגיש. את המברשת צריך בהכרח להיות מלאכותי זיפים עם קצוות מעוגלים, נוח לטפל, והכי חשוב, הנוקשות של זיפים צריך להתאים למצב של אמייל והחניכיים. נוקשים מדי זיפים עדיף לא להשתמש.
 
כאשר דימום וחניכיים כואבות באמצעות אנטי פסטה, אשר ממונים במהלך החרפה של מחלות דלקתיות. אנטיבקטריאלי ותוצאה Remineralizing של משחות שיניים עשה כאשר הפסטה בפה לפחות 2-3 - דקות.
 
אירינה Rublev, רופא שיניים

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722