ביטוח שיניים בחולון

ביטוח שיניים בחולון

טיפולי שיניים, במיוחד המורכבים שבהם, הם טיפולים יקרים ולכן ישנם אנשים רבים אשר מוותרים על טיפולים הכרחיים או מנסים לדחות אותם למועדים בהם הדבר יתאפשר להם מבחינה פיננסית. גם מבוטחי קופות החולים אינם זוכים להשתתפות מלאה מצד הקופה ונאלצים לשלם עלויות נכבדות בנוסף לתשלומי החברות בקופות החולים השונות. בדיוק למקרים אלו נוצרה הפלטפורמה של ביטוח שיניים שניתן על ידי חברות הביטוח הפרטיות, בדומה לביטוחי חיים, בריאות, נסיעות או רכב. ביטוחים אלו נחלקים לשני סוגי ביטוח שהם ביטוח שיניים משמר, אשר במסגרתו נכללים כל הטיפולים ה"רגילים" והסטנדרטיים שעל כל אחד ואחת מאיתנו לבצע מעת לעת, מביקור אצל שיננית ועד טיפול שורש, וביטוח שיניים משקם הכולל בתוכו טיפולי שיניים מורכבים יותר בתחום שיקום הפה והלסת, אורתודונטיה, שתלים וכיוצא באלו טיפולים יקרים, מורכבים וארוכים יותר. בכל מה שנוגע לטיפולים אסתטיים דוגמת הלבנת שיניים, סתימות לבנות וכדומה, ישנם ביטוחי שיניים מיוחדים הכוללים גם טיפולים מעין אלו אך רובם אינם מכסים טיפולי אסתטיקת פה, שיניים ולסת.


ביטוח שיניים נכנס לתוקף רק כאשר הטיפול נעשה במרפאות שיניים ואצל רופאים שיש להם הסכם עם חברות הביטוח ולכן חשוב לבחון היטב אילו רופאים עובדים עם חברת הביטוח שבה בחרתם והאם הרופא "שלכם" הוא רופא הנכלל ברשימת מאושרי חברת הביטוח. חשוב גם לבחור ביטוח שיניים שמתאים לצרכים האישיים של המבוטח ולצרכי משפחתו, גם בהווה וגם בעתיד. למשפחה עם ילדים קטנים מומלץ לבחור ביטוח שיניים הכולל גם זכאות ליישור שיניים, למשל, ולמי שיש לו בעיות חניכיים מומלץ לבחור בביטוח הכולל שתלים.


בכל מקרה, ביטוח השיניים הטוב ביותר הוא הטיפול האישי של כל אחד ואחת מאיתנו, כבר מגיל הינקות, בשיניים שלנו באמצעות צחצוח נכון, שימוש בחוט דנטאלי ועריכת ביקורות ובדיקות קבועות אצל שיננית ואצל רופא שיניים.

גם במרפאתנו קיימת אפשרות לבצע מנוי לטיפולי שיניים עבור מספר שנים ולקבל כל הטיפולים משמרים ללא תשלום רק תמורת חיוב חודשי לכיסוי המנוי.

לפרטים או לקביעת פגישת יעוץ בטלפון 03-5054722

בחזרה לאתר מרפאת שיניים

למידע נוסף או זימון תור לרופא שיניים, השאר פרטיך ונציגנו יצור איתך קשר בהקדם.‏

איליה
מושייב
סידא דנט
מרפאת שיניים
סוקולוב 84
חולון
, גוש דן
ישראל
, 58330
+972 3 5033336
+972 3 5054722