מרפאת שיניים בחולון סידא דנט
מרפאת שיניים בהנהלת
ד"ר איליה מושייב
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוחי שיניים

במרפאתנו ניתן לקבל שירותים למבוטחים חברות הביטוח הגדולות בארץ: הפניקס,שילוח,מנורה,מגדל,כלל ביטוח וכו′.

ביטוחי שיניים – מידע מאוד חשוב

הרבה מאוד אנשים לא מבינים את הצורך של ביטוחי שיניים אלא רק אחרי שהם מגלים את העלות של טיפול שיניים שהם צריכים לבצע. אנשים מתעוררים בוקר אחד עם כאבים מאוד גדולים בשן ואחרי ביקור קצר אצל רופא השיניים הם מגלים שהם צריכים לשלם הרבה מאוד כסף על טיפול שורש או על טיפולים מסובכים אחרים. אם אין להם אפשרות למימון של הטיפול הם לרוב צריכים לקחת הלוואה ונכנסים לבעיה מאוד חמורה בגלל הטיפול היקר.

ביטוחי שיניים – תהיה מכוסה

היום כמעט כל האנשים זקוקים בשלב מסוים בחיים שלהם לטיפול שיניים ובעיקר אם אתה רוצה לבצע טיפול פרטי העלות היא מאוד יקרה ויכולה להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים . אם אתה רוצה להימנע מדאגה שיום אחד תצטרך לשלם הרבה מאוד כסף על טיפול שיניים אתה יכול לבדוק כבר עכשיו את האפשרות לעשות ביטוחי שיניים . אם תרצה לעשות ביטוחי שיניים אתה יכול לשלם סכומים מאוד נמוכים בכל חודש שמתחילים בעשרות שקלים כדי שתהיה מכוסה במקרה של טיפול שיניים יקר ולא תצטרך לדאוג לגבי העניין.

מה חשוב לעשות לפני שעושים ביטוח לשיניים ?

כמו בכל ביטוח אחר חשוב לבדוק את הכיסוי של הביטוח כי יש הרבה מאוד סוגים שונים של ביטוחי שיניים ולכן חשוב לבדוק האם הביטוח שלכם מכסה את כל עלות הטיפול או האם יש צורך בהשתתפות עצמית . מעבר לזה חשוב מאוד לבדוק איזה חברת ביטוח עומדת מאחורי ביטוחי שיניים כדי שתדעו שאתם נמצאים באחריות של חברה גדולה שהולכת להיות כאן להרבה מאוד זמן ולא תצטרכו לדאוג לגבי הנושא .

בדרך כלל ברגע שאתם עושים ביטוח שיניים אתם מקבלים את כל הרשימה המלאה של המקומות שאתם יכולים לבצע טיפול בהן בגלל שחברות הביטוח לא יכולות להרשות לעצמן לתת לכם לטפל איפה שתבחרו. במקרה הזה חשוב לבדוק שיש מקום שתוכלו לטפל בו שהוא נמצא במרחק קרוב אליכם .

גם במרפאתנו קיימת אפשרות לבצע מנוי לטיפולי שיניים עבור מספר שנים ולקבל כל הטיפולים משמרים ללא תשלום רק תמורת חיוב חודשי לכיסוי המנוי.