מרפאת שיניים בחולון סידא דנט
מרפאת שיניים בהנהלת
ד"ר איליה מושייב
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודותינו

מרפאת השיניים פועלת משנת 1990. מיום הפתיחה הצבנו לעצמינו כמטרה עליונה את הטיפול של פציינט הטוב ביותר והמקצועי ביותר. אנו מקפידים לבצע טיפולי שיניים בצורה מתקדמת מבחינה טכנולוגית ומושלמת מבחינת ביצועים תוך כדי מתן  יחס אישי,חם ואהוב לכל פציינט ופציינט.

במרפאה העומדים לרשותכם:
-צוות קבוע של רופאים מיומנים
-מכשירי לייזר – הלייזר מלווה כל טיפול בכל תחום שהוא,משמיד את החיידקים הטורדניים ומאפשר טיפול סטרילי, יעיל ומהיר.
-מכשיר "The WAND" – המבצע אלחוש חדשני ,יעיל ובטוח המפחית את הכאב של הזריקה
-צילום רנטגן פנוראמי ממוחשב דיגיטאלי המפחית במידה ניכרת את כמות הקרינה
-מצלמה אינטר אורלית להדגמה מושלמת
הצוות הרפואי של המרפאה כולל רופא שיניים ועוד רופאי שיניים ותיקים ומנוסים מהשורה הראשונה,מרפאת השיניים מבצעת טיפולי שיניים מורכבים וקלים כאחד, מטיפולי שיניים לילדים עד השתלות שיניים ושיקומי פה מורכבים.

ד"ר מושייב איליה – הינו מנהל המרפאה בעל ותק במקצוע 25 שנים ומוסמך בתחום השתלות שיניים. ד"ר מושייב מחבר ספרים מדעיים בתחום השתלים הדנטליים, הוא מחבר הספר "השתלה דנטלית מעשית"מרצה בתחום השתלות שיניים ושיקום על השתלים דנטליים,חבר אגודת רופאי השיניים בישראל.

כל הטיפול שיניים במרפאתנו מתבצעים באווירה משפחתית,חמה ותומכת תוך ליווי ומעקב עד החלמה מלאה באופן אישי לכל המטופל. צוות המרפאה כולל אנשי מקצוע שיעזרו לכם לעבור את טיפולי השיניים עם חיוך.  כולנו יודעים שהזנחת טיפולי שיניים ואי ביקור תקופתי אצל השיננית יכול לעלות לנו בטווח הרחוק ביוקר. כדי להימנע ממצב זה ומהוצאות מיותרות אנו ממליצים על בדיקות שיניים תקופתיות,אחת ל 6 חודשים, אשר יעריכו את מצב השיניים שלכם.
בהמשך הדרך תקבע תוכנית טיפולים עבורכם. ברגע שקובעים עבורכם תוכנית טיפולים ניתן יהיה  לשלם בהסדרי תשלום נוחים וגמישים. תנאי התשלום : בכרטיסי אשראי עם אופציה לפריסת תשלומים, מזומן או המחאות.

 

צילום פנורמי + בדיקה מקיפה ללא עלות בטלפון
072-3922265

מאמרים נוספים