ביטוח שיניים - שיניים
מרפאות שיניים
בהנהלת ד"ר איליה מושייב
טיפולי שיניים
טיפולי שיניים בלייזר
רופא שיניים לילדים
השתלות שיניים
הלבנת שיניים
ביטוחי שיניים
כתרים תותבות
הומופאתיה לרופאת שיניים
שיננית
עזרה ראשונה בחולון - עזרה ראשונה בשיינים
GREENIMPLANTEC
תגיות באתר

טיפולי שניים זולים

רופא שיניים בחולון

תכניקות חדשות שינים תותבות

ברקט

מרפאות שיניים ברחובות

סרטונים

מחירים להשתלות

ישור שינים

השתלת שיניים בלייזר

טיפול שיניים מקצועי

שיניים CT

החלפת שיניים

יניב

שן בינה כלואה

הקצעת

אורטודנטיה

מכשר שטפת פה

תותבת

מתי פותחים

טיפול בציסטה בלייזר

ליצירת קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
אימות:
 
דף ביתארכיון המאמריםאודותנוצוות מרפאת שינייםוידאומועדון עסקיצור קשראתרים מומלציםРусский
רופא שינייםביטוח שיניים

ביטוח שיניים

 

פוליסת ביטוח שיניים מבטיחה את הטיפולים הרפואיים השוטפים אצל רופא השיניים. בחברות ביטוח יש תוכניות שונות עבור ביטוח שיניים. תכנית הביטוח הבסיסית מכסה טיפולי שיניים משמרים, כגון סתימות, עקירות, טיפולים שוטפים, טיפולי שורש וניקוי אבנית. טיפולים אלו חשובים לבריאות הפה במטרה למנוע ו/או להקטין את הצורך בטיפולים מורכבים ויקרים בעתיד. תכנית הביטוח עשויי גם לכסות טיפולים משקמים כגון השתלות שיניים וכתרים אסתטיים, יישור שיניים וגשרים. תכנית ביטוח שיניים לטיפולי עזרה ראשונה ושיכוך כאבים לעיתים מצורפת כנספח לתכניות ביטוח שונות.

 

ישנה גם תכנית ביטוח שיניים ייחודית, לטיפולי שיניים לילדיכם, עד שמלאות להם 18 שנה. לידיעתכם, טיפולי שיניים משמרים לילדים בגילאי 0-8 הוכנסו לסל הבריאות. מאז 1/6/2010, ניתן לקבל את טיפולי השיניים, במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי. יחד עם זאת, חלק מן הטיפולים דורשים תשלום השתתפות עצמית. טיפולים בעקבות חבלה או תאונה, מכוסים במסגרת משרד החינוך ותאונות בית ספר. 

 

צמצום הוצאות לבריאות

 

דו"ח הלמ"ס שפורסם בתחילת יוני 2009 מראה כי ההוצאה על טיפולי שיניים מהווה 21% מההוצאה של משפחה על בריאות. מחקר של מכון טאוב בשנת 2007 מראה ש 1/3 מהישראלים מוותרים על טיפול שיניים בשל מחירם הגבוה. עשרות אלפי מבוטחים של ביטוח שיניים, מהיום שבו נכנסו לביטוח הרבו בטיפולי שיניים ועקב כך ירדה התחלואה בפיהם. התוצאה הישירה היא ירידה משמעותית בהוצאות עבור טיפולי שיניים.

תעודת ביטוח

תעודת המטופל המבוטח עם ביטוח שיניים נועדה בכדי לתת לרופא השיניים אפשרות לזהות את המטופל כמבוטח בתוכנית ביטוח שיניים של חברה הביטוח. ניתן להזמין תעודת מבוטח באמצעות נציגי השירות במוקד הטלפוני של החברה בה את/ה ומשפחתך מבוטחים בביטוח שיניים. במקרים בהם המבוטח מגיע לטיפול אצל רופא שיניים הפועל בהסכם הביטוח, לאחר שעות פעילות מוקד השירות ואין ברשותו תעודת מבוטח לביטוח שיניים הוא יוכל לקבל את הטיפול בכפוף להפקדת המחאת ביטחון בידי הרופא. המבוטח יפנה לחברת הביטוח למחרת היום כדי לקבל תעודה זמנית בשביל להעביר לרופא את ההסכם על מנת שיבטל את המחאת הביטחון.

נותן שירות בהסכם

אתה כמטופל מבוטח עם ביטוח שיניים תבחר את רופא השיניים שאצלו אתה מעוניין לבצע את טיפולי השיניים לך ולמשפחתך. יחד עם זאת, יש פוליסות ביטוח המחייבות התייעצות מוקדמת לפני האישור לביצוע טיפולים מסוימים אצל רופא בעל מומחיות ייחודית (פריודונט מומחה ו/או כירורג מומחה). בעת טיפול אצל רופא שיניים, או רופא שיניים מומחה, או מכון צילום אשר הגיע להסכם כספי עם החברה המבטחת בביטוח שיניים אינך צריך לדאוג לדבר למעט להוכיח ע"י תעודת הביטוח, שאתה מבוטח בביטוח שיניים. כל ההליכים יתנהלו מול החברה המבטחת, כולל הגשת בקשה לאישור מוקדם, צירוף המסמכים והצילומים הנדרשים וכן העברת התשלום מהחברה המבטחת לנותן השירות. כדאי לשים לב שישנם מקרים בהם על פי ההסכם בפוליסת ביטוח שיניים יש טיפולים בהם קיימת השתתפות עצמית.

דף הבית - מרפאות שינייםהשתלות שינייםמרפאות שינייםשתלים דנטלייםטיפול אורטודנטיניקוי שינייםסתימות עששת
אטרקציות לאירועיםמפת האתרמועדון עסקימאמריםאתרים מומלציםספאספאמצוא את בגוגל פלוס
כל הזכויות שמורות ל"אלפא-ביו אינטרפרסטיז′ בע"מ" ©בניית אתריםעיצוב אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים